Hakkımızda 2018-05-14T22:52:31+00:00

AKSİYON KOZMETİK

Hedefimiz: Aksiyon Kozmetik markasını yurt içinde ve yurt dışında tanınan, beğenilen ve tercih edilen bir marka haline getirmek.

Hakkımızda

Şirketin 2 ortağı olan Ayas GERÇEKER ve Hasan BÜYÜKOĞLU kozmetik sektörüne 1995-2007 yılları arasında satış pazarlamada çalışıp hizmet verdikten sonra kendi iş yerlerini kurmaya karar verirler; Adana’nın Kozan yolu caddesinde 100 m2’’lik depoda marketlere toptan kozmetik ürünleri satmak üzere 2007 yılında şirketi kurarlar.

Şirket zamanla ürün yelpazesine hırdavat gurubunu da ekleyerek 2010 yılında Sarıçam’da ki 300m2 depoya taşınır.

Büyüme hedefleri doğrultusunda, ekibin çoğaltılması, yeni bayilik anlaşmaları ve yeni satış bölgelerinin açılmasının yanında ürün çeşidine zücaciye ve plastik gurubunu ekleyerek 2016 yılında Seyhan Ticaret Merkezinde ki 1000 m2lik depoya taşınır.

2016 yılından itibaren teknolojinin yenilikleri ve yeni satış teknikleri ile sistemsel ve kurumsal düzeyde büyümeye önem göstermiştir.

Adana – Mersin – Osmaniye illeri ve Kozan – Kadirli – Ceyhan – Tarsus ilçelerine bağlı 500 den fazla noktaya 6 saha satış aracı ve 2 lojistik araç olmak üzere toplam 13 çalışanı ile sektöre en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Misyonumuz

İstikrarlı müşteri ziyareti ve memnuniyeti esasında yoğun ürün çeşitliliğini en hızlı ve en sağlam şekilde müşterilerine ulaştırarak bölgenin sayılan ve sevilen lider kozmetik firması olmak.

Vizyonumuz,

Firmamızın tercih edinirliliğini ve saygınlığını arttırmak.

Stratejimiz

  • Gelişen yenidünya düzeninde kurumsallaşmaya ve teknolojiye önem vermek.
  • Çalışan sayımızı ve ürün çeşitliliğimizi arttırmak.
  • Hizmet verdiğimiz nokta ve bölgeyi genişletmek.
  • Müşterilerimize en üst seviyede kaliteli hizmet verip güçlü dağıtım organizasyonu kurmak.
  • Çalışanlarımız ve iş ortaklarımızda mutlu gülen yüzler görmek.

Sizleri Bir Kahve İçmeye Bekleriz

İstikrarlı müşteri ziyareti ve memnuniyeti esasında yoğun ürün çeşitliliğini en hızlı ve en sağlam şekilde müşterilerine ulaştırarak bölgenin sayılan ve sevilen lider kozmetik firması olmak.

GÜZELLİK GÖRÜNENİN GÖZÜNDEDİR

Güzel hep güzeldir, zamanın önemi yoktur.

Hayatın her mevsiminin tadını çıkar, kışın beyaz güzelliğinin de yazın sıcak ve nemli günlerinin de zevkine var. Her mevsim, her gün, her an gelir geçer ve hiçbiri asla birbirinin aynı ya da tekrarı değildir. Kış soğuğunun ortasında yazı, yazın bunaltıcı sıcağında kışı özlemek yerine, her mevsimi kendi güzelliğiyle kabul et.

ÇALIŞAN BAYİLERİMİZİ

Gücümüzü Sizde Almaktayız